Opravy a montáž nové stínící techniky

ae37b518a1e5422ead2635db883b8365.jpgU nové stínící techniky Vám můžeme nabídnout montáž vnitřních horizontálních a vertikálních žaluzií, montáž roletek, venkovních žaluzií, rolet a sítě proti hmyzu. U střešních oken roletky a markýzy od výrobců ROTO a VELUX.

Pro nejnáročnější zákazníky poskytujeme expresní montáž stínící techniky a to do 24 hodin od objednání a zaměření. Pro objednání nás kontaktujte.

Nejčastější montáží nové stínící techniky je vnitřní horizontální žaluzie. Tyto žaluzie Vám dokážeme dodat v široké škále barev a provedení. Montáž žaluzií trvá pár desítek minut. Samotné zaměření žaluzií doporučujeme nechat na našich servisních technicích. Při montáži žaluzií doporučujeme provést servis oken nebo dveří.

Horizontální žaluzie nabízíme v různých typech vzorů a barev. Při samotném zaměření žaluzií přiveze technik vzorník a vy si vyberete, co se vám bude nejvíce líbit.

Pro střešní okna od výrobců ROTO a VELUX nabízíme žaluzie, roletky a markýzy. Veškeré výrobky dodáváme přímo do výrobce. Při samotném zaměření přivezeme vzorník a vy si vyberete barvu a vzor. Montáž těchto doplňků zabere jen pár desítek minut. Při samotné montáži stínící techniky doporučujeme střešní okna prohlédnout a popřípadě provést jejich servis.