Servis oken s dveří Praha

33b9761d4c2805d3d9e84ca7a015683b.jpgServis oken a dveří děláme po celé Praze. V Praze nejčastěji provádíme záruční a pozáruční servis plastových oken. U plastových oken se nejčastěji provádí jejich seřízení, opravy kování a opravy žaluzií.

Servis hliníkových oken je podobný jako u plastových oken. U plastových nebo hliníkových dveří, provádíme standardně záruční i pozáruční servis po celé Praze. Plastové a hliníkové dveře nejčastěji seřizujeme a měníme kování.

Při servisu oken v Praze se setkáváme ve velké míře i s opravami všech typů žaluzií a jejich vnitřních mechanizmů. Montáž nových žaluzií jsme schopni učinit do tří dnů od zaměření.

Kvalita a spolehlivost

eaa2951fd2eb52f947fbd925b0385396.jpgNaše firma nabízí po celé Praze opravy a renovace dřevěných oken. Do této kategorie spadají okna jednoduchá, špaletová a eurookna. Praha jako historické město má ve spoustě budov špaletová okna.

Opravy a renovace špaletových oken nabízíme po celé Praze a jejím okolí.  Renovaci a opravy eurooken provádíme u zákazníka na místě, pokud to prostor dovolí. Pokud si zákazník přeje, odvážíme křídla špaletových oken na dílnu a zde provádíme jejich renovaci nebo opravu.

Pokud zákazník potřebuje servis oken v Praze ve večerních hodinách, lze i tuto variantu dohodnout.

Pokud projevíte zájem o servis oken nebo dveří v Prazekontaktujte nás nebo se podívejte na kompletní nabídku našich služeb.