Servis oken a dveří Plzeň

33b9761d4c2805d3d9e84ca7a015683b.jpgServis oken a dveří děláme po celé Plzni. V Plzni nejčastěji provádíme záruční a pozáruční servis plastových oken a dveří. U plastových oken se nejčastěji provádí jejich seřízení, opravy kování a opravy žaluzií. Servis hliníkových oken je podobný jako u plastových oken a ten zajistíme po celé Plzni. U plastových nebo hliníkových dveří, provádíme standardně záruční i pozáruční servis po celé Plzni. Plastové a hliníkové dveře nejčastěji seřizujeme a měníme kování. Při servisu oken v Plzni se setkáváme ve velké míře i s opravami všech typů žaluzií a jejich mechanizmů. Montáž nových žaluzií jsme schopni učinit do tří dnů od zaměření. Pokud se vám rozbije izolační sklo, jsem schopni po celé Plzni zajistit výměnu do pěti pracovních dnů od samotného zaměření. Servisní technici mají zkušenosti i s výměnou skel ve výlohách. Jsme schopni zajistit havarijní službu do 24 hodin po celé Plzni.

Oprava a renovace oken a dveří

eaa2951fd2eb52f947fbd925b0385396.jpgNaše firma nabízí po celé Plzni opravy a renovace dřevěných oken. Do této kategorie spadají okna jednoduchá, špaletová a eurookna. Plzeň jako historické město má ve spoustě budov špaletová okna. Opravy a renovace špaletových oken nabízíme po celé Plzni a jejím okolí.  Renovaci a opravy eurooken provádíme u zákazníka na místě, pokud to prostor dovolí. Pokud si zákazník přeje, odvážíme křídla špaletových oken na dílnu a zde provádíme jejich renovaci nebo opravu.

Pokud zákazníci potřebují servis oken v Plzni ve večerních hodinách, lze i tuto variantu dohodnout.

Pokud projevíte zájem o servis oken nebo dveří v Plznikontaktujte nás nebo se podívejte na kompletní nabídku našich služeb.