Servis oken a dveří

Specializujeme se na servis oken a dveří

 

Servis oken a dveří provádíme na plastových, hliníkových a dřevěných oknech nebo dveřích. Servis plastových oken spočívá v seřízení a promazání kování. Tento servisní úkon doporučuje výrobce nejméně jednou ročně. Samotné seřízení oken Vám zajistí lepší plynulost chodu kování, to pocítíte zejména při jejich otvírání nebo zavírání.

Jako jedni z mála servisních firem jsme schopni zajistit servis střešních oken od výrobců ROTO nebo VELUX. Servis dveří převážně vchodových spočívá opět v jejich důkladném seřízení a promazání. Seřízení zajistí plynulý chod u většiny zámků, nejvíce však u zámků s více body zamykání. K základnímu servisu dveří patří i nastavení správného chodu BRANA.

33b9761d4c2805d3d9e84ca7a015683b.jpg

Samotným servisem oken a dveří si prodloužíte jejich životnost o několik let, nemusíte se tak strachovat, kdy okno nebo dveře přestanou fungovat nebo nepůjdou zavřít.


Doplňková služba: mazání těsnící gumy (důvod vláčnost a přilnavost)


Proč provádět u plastových oken pravidelný servis?

67f68a32ea0cd4bc472ee1ea42755b5d.jpgNa plastová okna působí v průběhu roku různé teploty. Rámy oken se v zimních měsících smršťují a v letních rozpínají. Tato skutečnost se pak projevuje na samotném chodu mechanizmu. Výrobci proto doporučují každý rok servis oken a dveří.

Při servisu oken odbornou firmou je zaručen správný chod kování a jeho minimální opotřebení. Pravidelný servis je také spojen s prodloužením životnosti oken.

Je záruka na okna samozřejmostí?

Častým problémem, se kterým se setkáváme, je zánik firem od kterých jste okna zakoupili. Budete-li okna udržovat v dobré kondici a provádět jejich pravidelný servis, nemusíte se bát, že přestanou fungovat a vy se budete marně domáhat záruky. Pokud máte stejný problém, jako je uveden výše, neváhejte kontaktovat naší firmu a my vám pomůžeme.