Výměna kování u vchodových dveří (hliníkové, plastové i dřevěné)

44a1c3958797a4a76c45326fc61841d4.jpgVýměna kování u vchodových dveří (hliníkové, plastové i dřevěné) se provádí hlavně po haváriích. Nejčastěji se opravují dveře plastové a hliníkové. Našim zákazníkům proto doporučujeme, aby si nechali dveře odborně seřídit a hlavně minimálně jednou ročně namazat.

Výměnu kování jsme schopni zajistit od výrobců jako je například, ROTO, MACO, SCHÜCO, G-U, Siegenia-Aubi, KFV, GEZE a dalších. Kování na dveře dodáváme v době od 1 do 7 dnů. Vzhledem k různorodosti kování se u této opravy doporučuje zároveň výměna kliky. Celková doba opravy se pohybuje od 2-4 hodin. Doba je dána složitostí úprav kování a zamykacích bodů. Výměna kování u hliníkových dveří je v některých případech složitější a vyžaduje delší dobu opravy. Při technické konzultaci je ve většině případů doba upřesněna.

Opravy protipožárních dveří provádíme v nejkratším možném termínu.

Portály - jsou automatické dveře, které se sami otevírají a jsou k vidění například v obchodních centrech. I tyto dveře jsme Vám schopni opravit, případně seřídit. Délku trvání opravy nelze stanovit.


Doplňkové služby u vchodových dveří: montáž nového BRANA, jeho seřízení, montáž stavěče, výměna zámků, výroba zámků se s tejným typem klíče, montáže a opravy různých elektrických otvíračů dveří.