Ceník servisu oken u doktora oken

Zobrazit ceník

Doktor oken nabízí služby servisu oken a dveří

Doktor oken nejčastěji provádí pozáruční servis plastových oken a dveří. Servis okna, spočívá v pravidelném kování a mazání všech pohyblivých čáastí okna.
Seřízení vchodových dveří a jejich promazání doporučujeme častěji než u oken samotných. Pokud chcete okna nebo dveře seřídit sami, zde je návod jak to udělat.

Servis plastových oken

Při servisu plastových oken a dveží se často setkáváme s rozbitým nebo částečně nefunkčním kováním. Tyto závady na dveřích lze opravit výměnou celého kování a nebo nějakou součástkou. Na starších plastových oknech měníme kování celé. U starších vchodových dveří nejčastěji opravujeme nebo měnímě vícebodové zámky. Montujeme a opravujeme doplňky na vchodové dveře.

Můžete u nás nalézt tyto izolační skla: dvojskla, trojskla a bezpečnostní skla connex.

Oprava a servis žaluzií

Opravujeme žaluzie vertikální nebo horizontální. Pokud máte problém s žaluzií, kontaktujte nás a my vám díme návod, jak opravit žaluzii. U žaluzií se nejčastěji porouchává ovládací mechanizmus nebo praskne vlasec, řetízek.

Prodáme a namontujeme i nové žaluzie. Ať už jde o žaluzie vodorovné nebo svislé.

Ostatní služby

Doktor oken se nezabývá jen servisem a opravou plastových oken, ale i opravou eurooken. Jedná se většinou o opravy po škrábanci nebo oprava staršího laku.

Nabízíme Vám také těsnění do oken. Napč. těsnění do plastocýh oken , silikonové těsnění do oken. U starších typů oken se nedívalo dorazové těsnění do oken. Těsnění do plastocýh oken a silikonové těsnění máme stále skladem a můžeme vám ho namontovat kdykoliv. Přídavné těsnění do dřevěných oken vám můžeme vyfrézovat. Jedná se o silikonové těsnění do oken.

Pokud máte rádi špaletová okna a chcete je opravit nebo zrenovovat určitě se k nám podvejte. U špaletových oken se nejčastěji provádí opravy nátěrů.

Autor: Jaroslav Smolný

Naše působnost

V těchto krajích jsme Vám plně k dispozici:

  • Ústecký kraj
  • Karlovarský kraj
  • Plzeňský kraj
  • Jihočeský kraj
  • Středočeský kraj
  • Praha

Není pro nás problém poskytnout Vám naše služby i v jiném kraji.
Z důvodu vyšších nákladů na dopravu se Vám to však vyplatí až při větším objemu služeb.