Poradna

Před zadáním nového dotazu se prosím přesvědčte, zda již na této straně není na Vaší otázku odpovězeno

Vložit nový dotaz arrow
(O odpovědi budete informování na e-mail.)

Otázky a odpovědi

Honza | 7.8. 2015

Dobrý den. Chci se zeptat jak se nasazuje nový řetízek do žaluzie. Původní se přetrhl. Potřeboval bych nějaký postup, případně nákres. Děkuji.

Dobrý den, chce to jen zručnot :-D. Žaluzie se musí  celá rozebrat, vyndat převodový mechanizmus a do něj opětovně vložit nový řetízek. Až budete provádět opravu, klidně mi zavolejte na mobil, poradím Vám.

S pozdravem Doktor oken

Josef Polanský | 19.4. 2015

Dobrý den, máme možnost získat vchododové plastové dveře za rozumnou cenu, bohužel nám nevyhovuje kování těchto dveří. Zamykání je zde jen posunutím kliky směrem nahoru, systém klika -klika. Rád bych věděl, zda je možná výměna za jiný typ kování, systém koule -klika, tak aby šly dveře otevřít pouze zvenku klíčem. Jak je tato výměna náročná a jaká by byla přibližná cena. Děkuji za odpověď. Josef Polanský

Dobrý den, potřeboval bych znát dorn u dveří a výrobce kování. Pokud budete mít zájem, můžeme dohodnout návštěvu servisního technika, který vše zaměří a řekne Vám zda to půjde udělat.

S pozdravem Doktor oken4

Mila | 24.2. 2015

Dobrý den, měl bych dotaz ohledně plastového okna. Při zavírání okna v rámu něco prasklo a něšlo už zavřít, klika se protáčí. Kliku jsem odšrouboval ale je v pořádku, potíž bude asi v mechanismu v rámu, nevíte jestli bych tuto závadu dokázal opravit svépomocí ? Bydlím v nájemním bytě a majitel domu se k zajištění opravy nemá, děkuji

Dobrý den, moc Vás nepotěším. Tuto opravu asi sám nezvládnete, ale zkusit to můžete. Rozeberte okenní kování a hledejte poškození. Popřípadě nás kontaktujte a pomůžeme Vám.

S pozdravem Doktor oken

V.Cudlínová | 1.12. 2014

Dobrý den,mám plastová okna od r.2011.Dali jsme si vyměnit 4 okna,2 jsou v pořádku a na druhé 2 řeším stále stejnou závadu.Okny protahuje kolem rámu,rám i parapety jsou ledové.Mezi okno a těsnění lze zasunout bez problému papír.Těsnění nedoléhá k rámu.Prosím proto o radu zda to jde odstranit a jak postupovat.Děkuji Cudlínová

Dobrý den, může zde být problém od počátku. Okna mohou být špatně namontována. Problematiku, kterou popisujete by bylo lepší vyřešit přímo u Vás. Kontatujte nás pro sjednání termínu návštěvy.

S pozdravem Doktor oken

Kopejskova | 5.11. 2014

Dobrý den, Mam plastová okna z roku 1993....rozměr 2100x1600 2kr.....kovani Schuring.Servis na seřízení oken byl proveden před měsícem a bylo mi doporučeno , ze je potřeba výměna kovani.Okno se nedá otevírat . Tímto bych chtěla poprosit o přibližnou cenu, nového kovani. Dekuji

Dobrý den, nevím přesně jaký profil máte. Cena se pohybuje od 3000-5000 Kč bez příslušných DPH, dle náročnosti prováděné práce.

S pozdravem Doktor oken